Kurallar Forum Kuralları

'Forum Duyurular / Kurallar' forumunda AtakBey tarafından 20 Kas 2019 tarihinde açılan konu

1. AtakBey

AtakBey Yaşlı Kurt Site Yetkilisi Yaşlı Kurt Yönetim Kurulu

1.Forumda Açtığınız Konulardan,Yazdığınız Mesajlardan Siz Sorumlusunuz AK74SECURITY Yönetim Ekibi Hiçbir Şekilde Sorumluluk Almaz.
    2.Link kısaltımı Yasaktır!
    3.Rütbelilere Küfür Ban Sebebidir.
    4.Forumda Reklam Amaçlı konular açmak süresiz ban sebebidir
    5.Kendi actiginiz siteleri "Hackledim" diyip gövde gösterisine atmak yasaktır.
    6.FORUM'un Huzurunu bozmayın.
    7.Rütbe istemek yasaktır.
    8. Hack&security; sitelerinin-forumlarının tanitimini yapmak yasaktır.
    9.Türkiye sınırları içerisindeki Hack&security; sitelerinin-forumları içerisinden konu almak,kötülemek,tartışmak yasaktır.
    10.AK74SEC Rütbelilerinin diğer Hack&Security grupları ile konuşmaya kalkışması yasaktır.
    11.Devlet Büyüklerinin Ayıplarını Söylemek Süresiz Ban sebebidir.
    12.Forumda beyler,arkadaşlar,kardeşim v.b kelimeler kullanmak yasaktır cezası 1 hafta uyarı banıdır.
    13.Diğer üyeler sizlere kırıcı hakaret ailevi küfür ediyorsa yönetime bildirin.
    14.Herhangi bir sorun oluşumu durumunda sorunlarınızı yardım bölümüne atın.
    15. Forumda Irkçılık Kesinlikle Yasaktır & Süresiz Ban Sebebidir.
    16. Telif Hakkı İçeren Dosyaların Paylaşımı Kesinlikle Yasaktır.
    17. Forum İçerisinde Full Program,Serial & Crack Paylaşımı Serbest Lakin,Başınızın Belaya Girmesini İstemiyorsanız,Basit Programların Dosyalarını Paylaşmanızı Tavsiye Ederim.
    18. Forumda Kullanıcıları Rahatsız Etmek,Taciz Etmek Spam Mesaj Yollamak Ban Sebebidir.
    19. Virüs'lü Dosya Paylaşımı Kesinlikle Ban Sebebidir VE Affı Yoktur.
    20. Oyun Reklamını Yapmak Kesinlikle Yasaktır, (Neymiş Efendim, Günde 10,15,20 TL Kazanıyorlarmış) Cezası: IP Ban.
    21.Kişinin Profiline Mesaj Yazıp Sohbet Etmek Yasaktır.

Foruma Kayıt Olduğunuz Anda Bu Kuralları Kabul Etmiş Sayılırsınız.

Son düzenleme: 30 Kas 2019